Art-ceramics

Number of items: 192

11001.

95 000 HUF
257,45
296,88

Nagyméretű asztalközép-kínáló. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag historizáló-neorokokó díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 1163-as formaszám, alján javított, m: 20 cm, d: 37 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11002.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 18-19. sz 9 darabos korabeli majolika gyűjtemény, kopottak, közte jelzéssel, kínálók, tároló, tál, kiemelkedő összeállítás!
11003.

26 000 HUF
70,46
81,25

Benkő Ilona (1937-): Halas tál, kék és fehér mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 31,5 cm
11004.

55 000 HUF
149,05
171,88

T.L. jelzéssel, 1980, Női akt torzó, jelzéssel, kopással, m: 31 cm
11005.

28 000 HUF
75,88
87,50

Mónus Sándorné: Fazekasműhely részlet, Hódmezővásárhely 1980 körül, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11006.

38 000 HUF
102,98
118,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
11008.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó nő. Jelzett, talpánál kopással, m: 19 cm
11009.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, talpánál kopással, kis lepattanással, m: 32 cm
11010.

22 000 HUF
59,62
68,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 38 cm
11011.

38 000 HUF
102,98
118,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Szoknyás hölgy. Jelzett, talpánál kopással, m: 37 cm
11012.

38 000 HUF
102,98
118,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 18x16 cm
11013.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF