Art-ceramics Number of items: 192
2963950
11001
447
95000
Art-ceramics
95 000 HUF
2961227
11002
447
50000
Art-ceramics
Nagyméretű asztalközép-kínáló. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag historizáló-neorokokó díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 1163-as formaszám, alján javított, m: 20 cm, d: 37 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
50 000 HUF
2903325
11003
447
26000
Art-ceramics
cca 18-19. sz 9 darabos korabeli majolika gyűjtemény, kopottak, közte jelzéssel, kínálók, tároló, tál, kiemelkedő összeállítás!
26 000 HUF
2958359
11004
447
55000
Art-ceramics
Benkő Ilona (1937-): Halas tál, kék és fehér mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 31,5 cm
55 000 HUF
2958357
11005
447
28000
Art-ceramics
T.L. jelzéssel, 1980, Női akt torzó, jelzéssel, kopással, m: 31 cm
28 000 HUF
2958366
11006
447
38000
Art-ceramics
Mónus Sándorné: Fazekasműhely részlet, Hódmezővásárhely 1980 körül, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
38 000 HUF
2956086
11008
447
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
16 000 HUF
2956090
11009
447
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó nő. Jelzett, talpánál kopással, m: 19 cm
16 000 HUF
2956097
11010
447
22000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, talpánál kopással, kis lepattanással, m: 32 cm
22 000 HUF
2956098
11011
447
38000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 38 cm
38 000 HUF
2956102
11012
447
38000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Szoknyás hölgy. Jelzett, talpánál kopással, m: 37 cm
38 000 HUF
2932422
11013
447
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 18x16 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house