Art-ceramics
Number of items: 192
2927544
11182
447
Art-ceramics
Iparművészeti retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
2 600 HUF
2895579
11183
447
Art-ceramics
Magyar népi kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
1 000 HUF
2895577
11184
447
Art-ceramics
Német kerámia kancsóváza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
1 000 HUF
2903161
11185
447
500
Art-ceramics
Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
2958193
11186
447
2200
Art-ceramics
Iparművész ikebana, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm
2 200 HUF
2956641
11187
447
2200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi virágmintás váza, jelzéssel hibátlan, d: 26 cm
2 200 HUF
2956645
11188
447
2200
Art-ceramics
Portugál kerámia malac persely, jelzéssel kis kopással, h: 13 cm
2 200 HUF
2956135
11189
447
Art-ceramics
Retro német tejfölös máz alapon színes mázas kerámia váza, jelzés nélkül, talpánál gyárilag kis kopásokkal, m: 15,5 cm
2 800 HUF
2956056
11190
447
Art-ceramics
Habán jellegű mázas kerámia váza m: 15 cm + hamuzó d: 15 cm, jelzéssel, zsűrizett, hibátlan
2 400 HUF
2955825
11191
447
Art-ceramics
cca 1900-1920 Antik mázas lekváros köcsög, virág motívummal, jelzés nélkül, kopással, m: 17,5 cm
2 800 HUF
2964559
11192
447
Art-ceramics
6 darab régi Hódmezővásárhelyi bögre, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, m: 8 cm
2 000 HUF
2924722
11193
447
Art-ceramics
XIX. sz. vége/XX. eleje Terranova Bewaehrt festett mázas kerámia képkeret, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, 16,5x8 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m