Art-ceramics

Number of items: 192

Iparművészeti retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 20,5 cm
11182.

2 600 HUF
7,05

Magyar népi kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11183.

1 000 HUF

Német kerámia kancsóváza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11184.

1 000 HUF

Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
11185.

500 HUF
1,36
1,56

Iparművész ikebana, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm
11186.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hódmezővásárhelyi virágmintás váza, jelzéssel hibátlan, d: 26 cm
11187.

2 200 HUF
5,96
6,88

Portugál kerámia malac persely, jelzéssel kis kopással, h: 13 cm
11188.

2 200 HUF
5,96
6,88

Retro német tejfölös máz alapon színes mázas kerámia váza, jelzés nélkül, talpánál gyárilag kis kopásokkal, m: 15,5 cm
11189.

2 800 HUF

Habán jellegű mázas kerámia váza m: 15 cm + hamuzó d: 15 cm, jelzéssel, zsűrizett, hibátlan
11190.

2 400 HUF

cca 1900-1920 Antik mázas lekváros köcsög, virág motívummal, jelzés nélkül, kopással, m: 17,5 cm
11191.

2 800 HUF
9

6 darab régi Hódmezővásárhelyi bögre, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, m: 8 cm
11192.

2 000 HUF

XIX. sz. vége/XX. eleje Terranova Bewaehrt festett mázas kerámia képkeret, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, 16,5x8 cm
11193.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF