Art-ceramics

Number of items: 192

Nyuszi pár, lüsztermázas kerámia, jelzés nélkül, minimális kopással, 8x7 cm
11170.

1 200 HUF
14

SZM jelzéssel (Szilágyi Mária?): 2 db retró négyszögletű tál, mázas kerámia, apró lepattanással, az egyiken erősebb kopással, 19x18,5x3,5 cm
11171.

2 600 HUF
7,05

Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
11172.

3 000 HUF

Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
11173.

2 400 HUF

4 db kerámia tojástartó és egy sószóró 7-9 cm
11174.

2 400 HUF

11175.

2 400 HUF

Badár Balázs Mezőtúr áttört, virágos fali dísztál. Kézzel festett, kopott, jelzett d: 28 cm
11176.

3 000 HUF

Niederselters Nassau antik ásványvizes flaska, keménycserép, XIX. sz. Jelzett, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, m: 23,5 cm
11177.

2 000 HUF

Iparművész mázas kerámia korsó. Jelzett 18 cm
11178.

2 000 HUF

Hummel hegedűs kisfiú, kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos. 13 cm
11179.

2 000 HUF

Nádudvari fekete kerámia váza. Jelzett, hibátlan 21 cm
11180.

2 800 HUF

Alisch doppelt Kimmel köménypálinka. Fajansz palack. Címkével. XX. sz eleje. 20 cm
11181.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF