Art-ceramics
Number of items: 192
2964163
11170
447
Art-ceramics
Nyuszi pár, lüsztermázas kerámia, jelzés nélkül, minimális kopással, 8x7 cm
1 200 HUF
2963820
11171
447
Art-ceramics
SZM jelzéssel (Szilágyi Mária?): 2 db retró négyszögletű tál, mázas kerámia, apró lepattanással, az egyiken erősebb kopással, 19x18,5x3,5 cm
2 600 HUF
2938994
11172
447
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
3 000 HUF
2937140
11173
447
Art-ceramics
Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
2 400 HUF
2932862
11174
447
Art-ceramics
4 db kerámia tojástartó és egy sószóró 7-9 cm
2 400 HUF
2846230
11175
447
Art-ceramics
2 400 HUF
2959313
11176
447
Art-ceramics
Badár Balázs Mezőtúr áttört, virágos fali dísztál. Kézzel festett, kopott, jelzett d: 28 cm
3 000 HUF
2959306
11177
447
Art-ceramics
Niederselters Nassau antik ásványvizes flaska, keménycserép, XIX. sz. Jelzett, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, m: 23,5 cm
2 000 HUF
2960071
11178
447
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia korsó. Jelzett 18 cm
2 000 HUF
2960090
11179
447
Art-ceramics
Hummel hegedűs kisfiú, kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos. 13 cm
2 000 HUF
2961547
11180
447
Art-ceramics
Nádudvari fekete kerámia váza. Jelzett, hibátlan 21 cm
2 800 HUF
2961400
11181
447
Art-ceramics
Alisch doppelt Kimmel köménypálinka. Fajansz palack. Címkével. XX. sz eleje. 20 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m