Art-ceramics
Number of items: 192
2963825
11122
447
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi "csöcsöskorsó", mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
3 600 HUF
2938989
11123
447
Art-ceramics
Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm
3 000 HUF
2959388
11124
447
3400
Art-ceramics
Tea jelzéssel. Habán másolat nagy méretű dísztál .Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
3 400 HUF
2961716
11125
447
Art-ceramics
Kincses Imre, Hódmezővásárhely mázas kerámia falitál, kék virágmintával, jelzett, apró mázhibákkal. d: 31 cm
3 000 HUF
2961717
11126
447
Art-ceramics
Kincses Imre, Hódmezővásárhely mázas kerámia falitál, többszínű virágmintával, jelzett, apró mázhibákkal. d: 31 cm
3 000 HUF
2960074
11127
447
Art-ceramics
Népies kerámia kulacs mázas kerámia Mezőtúr XX. sz .közepe. . Jelzett, mázrepedéssel 25 cm
3 000 HUF
2960095
11128
447
Art-ceramics
2 kerémia: Deruta mini kehely. Kézzel festett, jelzett d: 7 cm + Mini Satsuma váza. Jelzett 6,5 cm
3 000 HUF
2960069
11129
447
Art-ceramics
Tarkedli sütő tál. Mázas cserép. XIX. sz. 20x16 cm
4 000 HUF
2960097
11130
447
Art-ceramics
Gouda holland szecessziós kerámia tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan .m: 4 cm
3 000 HUF
2961903
11131
447
Art-ceramics
Tarkedli sütő Mázas cserép, XIX. sz. Felvidék. Sérült 25 cm
3 000 HUF
2895167
11132
447
Art-ceramics
Matyó fiú. Mázas kerámia, jelzett, ujja sérült. 20 cm
3 000 HUF
2895169
11133
447
Art-ceramics
Kerámia teás kanna sz: 18 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m