Art-ceramics
Number of items: 192
2956642
11146
447
3200
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzéssel, kis kopással, d: 28 cm
3 200 HUF
2958272
11147
447
Art-ceramics
Hummel kerámia figura, 2 darab, kézzel festett, egyik jelzéssel, sérüléssel, m: 5-7,5 cm
3 000 HUF
2957921
11148
447
Art-ceramics
Karcagi ritka modern fekete kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32 cm
3 000 HUF
2955851
11149
447
Art-ceramics
2 darab görög mázas kerámia váza, egyik címkével jelzett, hibátlan, m: 19-20 cm
3 000 HUF
2955847
11150
447
Art-ceramics
Antik kerámia padlóváza, számmal jelezve, kopásokkal, m: 34 cm
3 000 HUF
2955827
11151
447
Art-ceramics
Antik mohácsi aratókorsó, javítással, kopással, m: 30 cm
3 000 HUF
2955826
11152
447
Art-ceramics
Antik mohácsi aratókorsó, javítással, kopással, m: 34 cm
3 000 HUF
2939808
11153
447
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Lány sállal. Mázas kerámia, kézzel festett, apró lepattanással, mázhibával 24 cm
3 000 HUF
2939810
11154
447
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Bonbonniere. Mázas kerámia, kézzel festett, apró mázhibákkal, m: 16 cm
3 000 HUF
2915686
11155
447
Art-ceramics
Tófej váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
3 000 HUF
2939804
11156
447
Art-ceramics
M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
3 000 HUF
2964564
11157
447
Art-ceramics
Szántó Imre Hódmezővásárhely + Mónus Sándor Hódmezővásárhely falitál, mázas kerámia jelzéssel, kopással, d: 33 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m