Art-ceramics
Number of items: 192
2525995
11158
447
Art-ceramics
Habán jellegű vázácska, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm
1 000 HUF
2927627
11159
447
Art-ceramics
Kariatida szobor. Kopással, jelzés nélkül, m: 24 cm
1 400 HUF
2935798
11160
447
Art-ceramics
Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm
2 000 HUF
2923208
11161
447
Art-ceramics
Hőgye Katalin: csendélet mintázatú falitál, mázas kerámia, kopással, d: 17,5 cm
2 400 HUF
2943310
11162
447
Art-ceramics
Kovács Éva: Furulyás lány. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 18 cm
1 000 HUF
2964236
11163
447
Art-ceramics
Kék-arany sétáló gyertyatartó pár, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
1 200 HUF
2923268
11164
447
Art-ceramics
Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
2 400 HUF
2943092
11165
447
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi retró váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
2 600 HUF
2753885
11166
447
Art-ceramics
1 600 HUF
2753579
11167
447
Art-ceramics
2 400 HUF
2964221
11168
447
Art-ceramics
Pesthidegkuti padlóváza a Korall sorozatból. mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, m: 50 cm
2 000 HUF
2964189
11169
447
Art-ceramics
BJ jelzéssel: Retró váza, mázas kerámia, mázrepedésekkel, m: 16,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m