Art-ceramics

Number of items: 192

Habán jellegű vázácska, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm
11158.

1 000 HUF

Kariatida szobor. Kopással, jelzés nélkül, m: 24 cm
11159.

1 400 HUF

Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm
11160.

2 000 HUF

Hőgye Katalin: csendélet mintázatú falitál, mázas kerámia, kopással, d: 17,5 cm
11161.

2 400 HUF

Kovács Éva: Furulyás lány. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 18 cm
11162.

1 000 HUF

Kék-arany sétáló gyertyatartó pár, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
11163.

1 200 HUF

Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
11164.

2 400 HUF

Hódmezővásárhelyi retró váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
11165.

2 600 HUF
7,05

11166.

1 600 HUF

11167.

2 400 HUF

Pesthidegkuti padlóváza a Korall sorozatból. mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, m: 50 cm
11168.

2 000 HUF
15

BJ jelzéssel: Retró váza, mázas kerámia, mázrepedésekkel, m: 16,5 cm
11169.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF