Art-ceramics
Number of items: 192
2887079
11050
447
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2 800 HUF
2887082
11051
447
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
2 800 HUF
2911336
11052
447
Art-ceramics
Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
3 000 HUF
2906978
11053
447
Art-ceramics
Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
2 800 HUF
2936062
11054
447
Art-ceramics
Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
4 000 HUF
2936052
11055
447
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
4 000 HUF
2906981
11056
447
3400
Art-ceramics
3 400 HUF
2923992
11057
447
Art-ceramics
Kéttányéros süteménykínáló, hibátlan, m: 24 cm
2 800 HUF
2425520
11058
447
Art-ceramics
cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi virágmintás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
4 000 HUF
2943396
11059
447
Art-ceramics
Sarkadi retró absztrakt falikép, mázas kerámia, hátoldalán jelzett és Iparművészeti Vállalat címkéjével, 31x20,5 cm
5 000 HUF
2905557
11060
447
Art-ceramics
Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm
1 600 HUF
2963723
11061
447
Art-ceramics
Komlós vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 15x17 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m