Art-ceramics

Number of items: 192

Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11050.

2 800 HUF

Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
11051.

2 800 HUF

Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
11052.

3 000 HUF

Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
11053.

2 800 HUF

Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
11054.

4 000 HUF

Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
11055.

4 000 HUF

11056.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kéttányéros süteménykínáló, hibátlan, m: 24 cm
11057.

2 800 HUF

cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi virágmintás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
11058.

4 000 HUF

Sarkadi retró absztrakt falikép, mázas kerámia, hátoldalán jelzett és Iparművészeti Vállalat címkéjével, 31x20,5 cm
11059.

5 000 HUF

Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm
11060.

1 600 HUF

Komlós vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 15x17 cm
11061.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF