Art-ceramics
Number of items: 192
2936076
11038
447
Art-ceramics
Retro díszváza kétféle mázzal. Német iparművész mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
5 000 HUF
2857357
11039
447
6500
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
6 500 HUF
2878457
11040
447
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, d: 15 cm
6 000 HUF
2878458
11041
447
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzett: Bélapátfalva, korának megfelelő állapotban, d: 14 cm
6 000 HUF
2959371
11042
447
Art-ceramics
Antik Városlőd kerámia váza, Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, hibátlan 16 cm
6 000 HUF
2960225
11043
447
Art-ceramics
Vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
6 000 HUF
2962363
11044
447
Art-ceramics
Korsó, Korond, 1935 NOAN jelzéssel. Mázas cserép, jelzett, repedéssel 25 cm
6 000 HUF
2962364
11045
447
Art-ceramics
Népi mintás olajkiöntő. Mázas kerámia, jelzett. Kézzel festett 26 cm
3 000 HUF
2961560
11046
447
Art-ceramics
Hidegkúti pókháló mintás retro kerámia dísztál. Hibátlan 28 cm
6 000 HUF
2958501
11047
447
Art-ceramics
Endrő Margit (1899-1986): Juhász. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm
6 000 HUF
2957657
11048
447
Art-ceramics
Sarreguemines boros készlet, kiöntő + 8 pohár, mázas fehércserép, jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm, 19 cm
6 000 HUF
2887081
11049
447
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m