Art-ceramics

Number of items: 192

Retro díszváza kétféle mázzal. Német iparművész mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
11038.

5 000 HUF

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11039.

6 500 HUF
17,62
20,31

Régi népi fajansz tányér, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, d: 15 cm
11040.

6 000 HUF

Régi népi fajansz tányér, jelzett: Bélapátfalva, korának megfelelő állapotban, d: 14 cm
11041.

6 000 HUF

Antik Városlőd kerámia váza, Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, hibátlan 16 cm
11042.

6 000 HUF

Vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
11043.

6 000 HUF

Korsó, Korond, 1935 NOAN jelzéssel. Mázas cserép, jelzett, repedéssel 25 cm
11044.

6 000 HUF

Népi mintás olajkiöntő. Mázas kerámia, jelzett. Kézzel festett 26 cm
11045.

3 000 HUF

Hidegkúti pókháló mintás retro kerámia dísztál. Hibátlan 28 cm
11046.

6 000 HUF

Endrő Margit (1899-1986): Juhász. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm
11047.

6 000 HUF

Sarreguemines boros készlet, kiöntő + 8 pohár, mázas fehércserép, jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm, 19 cm
11048.

6 000 HUF

Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11049.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF