Art-ceramics
Number of items: 192
2906974
11086
447
Art-ceramics
Király hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
2 800 HUF
2926154
11087
447
3200
Art-ceramics
PK jelzéssel: kerámia cukortartó edényke. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 12 cm
3 200 HUF
2926132
11088
447
3200
Art-ceramics
Gál Béla kerámia csacsi, fűszertartó Jelzett, kis mázhibával, 19x17x14 cm
3 200 HUF
2945365
11089
447
Art-ceramics
Feloldatlan jelzéssel (Medgyessy Ferenc?): Gondolkodó nő. Mázas kerámia, sérüléssel, m: 17,5 cm
4 000 HUF
2943406
11090
447
3800
Art-ceramics
Kékmázas kerámia kaspó, jelzéssel, d: 22 cm, m: 14,5 cm
3 800 HUF
2931546
11091
447
Art-ceramics
Iparművészeti retro mázas kerámia váza, Á jelzéssel, kis kopottsággal, m: 25 cm
2 800 HUF
2963745
11092
447
Art-ceramics
Komlós: világgá menő kislány. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 15 cm
4 000 HUF
2959302
11093
447
Art-ceramics
XX. sz első fele, Sárospatak, Tál. Mázas cserép, kézzel festett, sérülésekkel, d: 27 cm
4 000 HUF
2961541
11094
447
Art-ceramics
HJ jelzéssel: Iluska. Kerámia, Kis kopással d:20 cm
4 000 HUF
2961554
11095
447
Art-ceramics
Retro kerámia váza plasztikus mázzal. Jelzés nélkül, hibátlan. 31 cm
4 000 HUF
2961557
11096
447
Art-ceramics
Német retro kerámia váza geometrikus mintával. Jelzett, hibátlan 27 cm
4 000 HUF
2903224
11097
447
Art-ceramics
Egan olasz falidísz, fajansz, jelzéssel, kopással, 28,5x28 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m