Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2973470
10952
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzéssel: Vitorlás hajók. Olaj, vászon. Jelzett. 70x50 cm Enyhén sérült keretben
2939772
10953
456
3200
Olvashatatlan jelzéssel (Balázs Csaba?): Gémeskút. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26,5 cm
2886942
10954
456
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, fotó, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 40x30 cm
2886936
10955
456
2814722
10956
456
2820794
10957
456
Olvashatatlan jelzéssel (P... István). Dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x22 cm 2952188
10958
456
Olvashatatlan (Kapos?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Javított sérüléssel. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
3025389
10959
456
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm
3026391
10960
456
15000
Olvashatatlan (Mednyánszky?) jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, karton. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30×40 cm 3024236
10961
456
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Halak (akvárium). Olaj, farost, fakeretben, 20×40 cm 3024247
10962
456
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Ofszet, papír. Művészpéldány A/P jelzéssel. Üvegezett fakeretben, 49x33 cm
2871871
10963
456
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF