Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Azonosítatlan jelzéssel: Vitorlás hajók. Olaj, vászon. Jelzett. 70x50 cm Enyhén sérült keretben
10952.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Balázs Csaba?): Gémeskút. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben. 18,5x26,5 cm
10953.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, fotó, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 40x30 cm
10954.

Rufpreis:
4 000 HUF

10955.

Rufpreis:
10 000 HUF

10956.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (P... István). Dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x22 cm
10957.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan (Kapos?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Javított sérüléssel. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10958.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm
10959.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan (Mednyánszky?) jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, karton. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30×40 cm
10960.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Halak (akvárium). Olaj, farost, fakeretben, 20×40 cm
10961.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Ofszet, papír. Művészpéldány A/P jelzéssel. Üvegezett fakeretben, 49x33 cm
10962.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10963.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF