10952.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Vitorlás hajók. Olaj, vászon. Jelzett. 70x50 cm Enyhén sérült keretben