10959.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm