Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023073
10981
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: ... Tabán. Ceruza, papír, 27x12 cm Üvegezett keretben
3008835
10982
456
2200
Olvashatatlan jelzéssel / jelzés nélkül: 4 db mű. Vegyes technika (linómetszet, rézkarc, stb.), papír. Változó állapotban, feltekerve, 35x23 cm és 48x27 cm között.
2986089
10983
456
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm
2958933
10984
456
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3040979
10985
456
Olvashatatlan jelzéssel: Furulyázó fiú. Olaj, vászon. Keretben. Sérüléssel. 38x30 cm 2602098
10986
456
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Sérült. 28x38 cm
2385723
10987
456
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Esztergom a szigetről. Olaj, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 31x40 cm 2385939
10988
456
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Ceruza, kréta, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×24 cm
3048941
10989
456
Olvashatatlan (Zolovic v. Tolovic?) jelzéssel: Kabaré (Cabaret). Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 50x69 cm
3047201
10990
456
Olvashatatlan jelzéssel: Idősek ünnepségnél (The elders at ceremony). Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 37,5x50 cm
3047225
10991
456
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Napraforgók, 1992. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 41×28 cm
3046707
10992
456
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes mediterrán utca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 24,5×28 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF