Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Rip... jelzéssel: Pirkadat. Pasztell, papír. üvegezett keretben 26x19 cm
10903.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilágyi jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, farost, 25x33 cm
10904.

Rufpreis:
5 000 HUF

Háry jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez, 23×30 cm
10905.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Grossglockner. Olaj, farost. Keretben 25x19 cm
10906.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szi Jelzéssel: Vitorláskikötő. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 28x21 cm
10907.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vaszary J jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 28x43 cm
10908.

Rufpreis:
6 000 HUF

ASK jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ofszet, kollázs. Üvegezett fa keretben, hátoldalán ajánlással, 23,5x18,5 cm
10909.

Rufpreis:
1 800 HUF

Papp Lajos jelzéssel: Kanyargós út. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×31 cm
10910.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mártonffy K. jelzéssel: Pipacsmező, Akvarell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben 40x50 cm
10911.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Gott jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10912.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gott jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 30x40 cm
10913.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
10914.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF