Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043170
10903
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rip... jelzéssel: Pirkadat. Pasztell, papír. üvegezett keretben 26x19 cm
3043143
10904
456
Szilágyi jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, farost, 25x33 cm 1745951
10905
456
Háry jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez, 23×30 cm 3040989
10906
456
A Grossglockner. Olaj, farost. Keretben 25x19 cm 3040885
10907
456
Szi Jelzéssel: Vitorláskikötő. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 28x21 cm
2899063
10908
456
Vaszary J jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 28x43 cm 2684822
10909
456
ASK jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ofszet, kollázs. Üvegezett fa keretben, hátoldalán ajánlással, 23,5x18,5 cm
2786526
10910
456
Papp Lajos jelzéssel: Kanyargós út. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×31 cm
2974283
10911
456
6500
Mártonffy K. jelzéssel: Pipacsmező, Akvarell, papír, jelzett, sérült üvegezett keretben 40x50 cm
2385806
10912
456
Gott jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
2385822
10913
456
Gott jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 30x40 cm 2385965
10914
456
3200
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF