Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043643
10940
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Major H. jelzéssel, 2 db mű: Madarak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 33×25 cm. 3043456
10941
456
Sving jelzéssel: Formák, vegyes technika, karton, 29x14 cm
3043452
10942
456
Sving jelzéssel: Színes kompozíció, vegyes technika, karton, 26x15 cm
3043449
10943
456
Sving jelzéssel: Hullámvonalas kompozíció, vegyes technika, karton, 22x13 cm
3042300
10944
456
Sving jelzéssel: Geometrikus kompozíció, vegyes technika, karton, 22x15 cm,
3042507
10945
456
14000
Szabó Gabi jelzéssel: Tehenek, 1920-as évek. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 25x43 cm
2701371
10946
456
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. japán alkotó: Felkelő nap. Akvarell, kissé hullámos vászon. Üvegezett fakeretben. 122x42 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3027570
10947
456
Olvashatatlan jelzéssel: 4 db életkép, rézkarc, papír, részben foltos, 15x21 és 23x18 cm körüli méretekben
2807350
10948
456
900
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 32x41 cm
3047302
10949
456
Olvashatatlan jelzéssel: Ketten. Tus, papír. Kartonra kasírozva. 8x8 cm
3046240
10950
456
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt portré, 1992. Filctoll, papír, 13,5x9,5 cm
1815417
10951
456
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF