Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Major H. jelzéssel, 2 db mű: Madarak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 33×25 cm.
10940.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sving jelzéssel: Formák, vegyes technika, karton, 29x14 cm
10941.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sving jelzéssel: Színes kompozíció, vegyes technika, karton, 26x15 cm
10942.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sving jelzéssel: Hullámvonalas kompozíció, vegyes technika, karton, 22x13 cm
10943.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sving jelzéssel: Geometrikus kompozíció, vegyes technika, karton, 22x15 cm,
10944.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó Gabi jelzéssel: Tehenek, 1920-as évek. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 25x43 cm
10945.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. japán alkotó: Felkelő nap. Akvarell, kissé hullámos vászon. Üvegezett fakeretben. 122x42 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10946.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: 4 db életkép, rézkarc, papír, részben foltos, 15x21 és 23x18 cm körüli méretekben
10947.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 32x41 cm
10948.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Olvashatatlan jelzéssel: Ketten. Tus, papír. Kartonra kasírozva. 8x8 cm
10949.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt portré, 1992. Filctoll, papír, 13,5x9,5 cm
10950.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
10951.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF