Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Bartha jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal. Olaj, vászon, fakeretben, 51×61 cm
10858.

Rufpreis:
5 000 HUF

Harencz J jelzéssel: Malom. Olaj, karton, fakeretben, 19,5×25,5 cm
10859.

Rufpreis:
4 000 HUF

J Stankiewicz jelzéssel: Krakkói részlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 22x18,5 cm
10860.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

D.F. jelzéssel: Virágok pillangóval. Akvarell, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x32 cm
10861.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jóború jelzéssel: Csendélet tájban. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 53x66 cm
10862.

Rufpreis:
8 000 HUF

B. Molnár jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10863.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Molnár jelzéssel: Csendélet kupával. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10864.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsohár F. jelzéssel: Klasszikus táj . Olaj. vászon dekoratív fa keretben 50x65 cm
10865.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kovács Gyula jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült fakeretben. 40x55 cm
10866.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x40 cm
10872.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáldi B. ? jelzéssel: Széchenyi Lánchíd. Pasztell, papír, sérült üvegezett keretben. 29,5x46 cm
10877.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mező Tamás: Gondolkodó. Tus, papír. 19x15 cm Üvegezett keretben Duplán jelzett
10878.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF