Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Olvashatatlan jelzéssel: Tücsök lakodalom. Vegyes technika, papír: 27x41 cm
10770.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel (monogram jobbra lent), feltehetően 1970-80 körül: Geometria. Vegyes technika, vászon. Fakeretben. 70×50 cm
10772.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Olvashatatlan jelzéssel (Karcza...), XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon, jelezve balra fent (C. v. Spányik). 47x37,5 cm. Fakeretben.
10773.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10774.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Kislány az udvaron, 1902. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×38 cm
10775.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Szénásszekér. Olaj, karton. Hátoldalán akt vázlat. Antik, üvegezett fakeretben, 24×32 cm
10776.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vadász csendélet madarakkal. Olaj, karton. Jobb sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34x45 cm
10777.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10778.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Forradalmárok röplapot szórnak 1918.XI.16.; Műcsarnok, 1919, Köztulajdonba vett műkincsek első kiállítása.; Landler és Münnich a fronton 1919 május. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható. 20x29 cm körül (teljes méret: 33,5x48,5 cm)
10779.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészáros jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 50,5x56,5 cm
10780.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Stáhl jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, 58,5x47 cm
10781.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Sikuta jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 34×30 cm
10782.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF