Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

I. Galit...68 jelzéssel: Anonymus. Grafit, papír, keretben, 23,5x21 cm
10818.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
10819.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, Dekoratív, sérült fakeretben. 61x80 cm
10820.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kassai Varga jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Táj. Olaj, vászon. Sérült. 37,5x48 cm
10821.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi I. jelzéssel: Utcán. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x30 cm.
10822.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Szurcsik jelzéssel: Arc. Ceruza, papír, paszpartuban. 26x33 cm
10823.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm.
10824.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

E. H. Fehér (?) jelzéssel: Müncheni városháza égése, hidegtű, papír, számozott (18/50), 32x24,5 cm
10825.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Poll H jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 34x23,5 cm
10826.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

JS jelzéssel: La Bégude (Franciaország). Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43,5x31,5 cm
10827.

Rufpreis:
5 000 HUF

Koszkol Jenő jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 39x67 cm
10832.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balla B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 44x56,5 cm
10833.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF