Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Czene jelzéssel: Nyárvégi esten, Olaj, vászon, keretben 56x46 cm
10846.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hincz jelzéssel: Szürrealista portré. Vegyes technika, papír. keretben 40x50 cm
10847.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vlaszov jelzéssel: Párban, Akvarell, papír,. 34x24 cm
10848.

Rufpreis:
8 000 HUF

10849.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sassy A jelzéssel: Vízparti táj, 1929. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. 25×33 cm
10850.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sajó jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Tempera, karton, üvegezett fakeretben, 25×35 cm
10851.

Rufpreis:
6 000 HUF

MCP jelzéssel: Hölgy folyónál. Szén, papír, 30x42 cm
10852.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 42x30 cm
10853.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP jelzéssel: Kerékpáros. Szén, papír, 42x30 cm
10854.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP jelzéssel. Csók. Szén, papír, 30x42 cm
10855.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zorkóczy Gy jelzéssel: Kanyargó út. Olaj, karton, fakeretben, 21,5×28,5 cm
10856.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Vasútállomás. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×33,5 cm
10857.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF