Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047790
10891
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Papp S jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj farost. Keretben 31x43 cm
3045287
10892
456
Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel üvegezett keretben, 21x17 cm
3046207
10893
456
MCP jelzéssel: Biliárdozók. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x24 cm 2991636
10894
456
Schuster jelzéssel: Tengerparti dűnék. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 32x24 cm
2803722
10895
456
30000
Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm
3023085
10896
456
Linke jelzéssel: Virág csendélet, Olaj, vászon 75x50 cm
3023084
10897
456
BZSGY (?) jelzéssel: össz. 3 db illusztráció, délszláv balladák. Tus, papír, 2 db jelzett, egyik üvegezett fakeretben (14x17 cm), többi paszpartuban (24,5x39 és 23x39 cm).
2958931
10898
456
2958932
10899
456
Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3015523
10900
456
Váry jelzéssel: Vágtató lovasszekér. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×23,5 cm
3040953
10901
456
Griesz jelzéssel: Mulató tárasaság .Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekerve, felületi hibákkal. 50x40 cm 3040981
10902
456
Pemrő? jelzéssel: Ugrató lovas.. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben felületi sérüléssel. 25x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF