Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Papp S jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj farost. Keretben 31x43 cm
10891.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel üvegezett keretben, 21x17 cm
10892.

Rufpreis:
6 000 HUF

MCP jelzéssel: Biliárdozók. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x24 cm
10893.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schuster jelzéssel: Tengerparti dűnék. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 32x24 cm
10894.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm
10895.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Linke jelzéssel: Virág csendélet, Olaj, vászon 75x50 cm
10896.

Rufpreis:
5 000 HUF

BZSGY (?) jelzéssel: össz. 3 db illusztráció, délszláv balladák. Tus, papír, 2 db jelzett, egyik üvegezett fakeretben (14x17 cm), többi paszpartuban (24,5x39 és 23x39 cm).
10897.

Rufpreis:
6 000 HUF

10898.

Rufpreis:
10 000 HUF

Walcutto jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10899.

Rufpreis:
10 000 HUF

Váry jelzéssel: Vágtató lovasszekér. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×23,5 cm
10900.

Rufpreis:
2 800 HUF

Griesz jelzéssel: Mulató tárasaság .Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekerve, felületi hibákkal. 50x40 cm
10901.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pemrő? jelzéssel: Ugrató lovas.. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben felületi sérüléssel. 25x38 cm
10902.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF