Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2908775
10965
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, d: 22,5 cm. 2908796
10966
456
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 20x26,5 cm. 2743113
10968
456
Olvashatatlan jelzéssel, portugál vagy brazil festő: Színes kép. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 37x65 cm 2806612
10969
456
Olvashatatlan jelzéssel: Lány a patakparton. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm 3012524
10972
456
Olvashatatlan (Waldmann József?) jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 58x80 cm 2952200
10974
456
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, feltehetően görög festő: Halászbárkák. Olaj, farost. Hátoldalán címkén jelzett. 17x13 cm. Dekoratív fakeretben.
2975418
10975
456
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 80x60 cm
2971226
10976
456
3200
Olvashatatlan jelzéssel (?): Női portré. Toll, papír, üvegezett fakeretben, 18×13,5 cm
2944527
10977
456
4200
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db I. világháborús életkép osztrák-magyar katonákkal. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 15x12 cm és 16,5x20,5 cm
3041628
10978
456
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei jelenet. Akvarell, papír, Szélén sérülésekkel 35x45 cm 2984672
10979
456
Olvashatatlan (Jasajova?) jelzéssel, feltehetően csehszlovák festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán Kosice felirattal. 50x40 cm
2803769
10980
456
Olvashatatlan jelzéssel (G Sch... 1906?): Vadász a téli erdőben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben. 52x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF