Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes udvar. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 30,5×51 cm.
10993.

Rufpreis:
4 000 HUF

10994.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34x44 cm
10995.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Fő utca, 1954. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x29,5 cm.
10996.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Pipacs és mezei virágok. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x16 cm
10997.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Vitorlások és vízparti táj. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×10,5 cm.
10998.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Szürrealista portré. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, fakeretben, 33x23 cm
10999.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Olasz utcarészlet (Trentó). Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben. 35x32 cm
11000.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele. Kutya. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20x25 cm
11001.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Táncolók. Vegyes technika, karton, fakeretben, 9,5×13,5 cm
11002.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Debreceni Városi Könyvtárért, tűzzománc, fémlemez, fatáblára rögzítve, 8,5x6 cm
11003.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Hógolyózó gyerekek Budapesten, háttérben a Parlament. Rézkarc, papír, 8×6,5 cm
11004.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF