Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3046710
10993
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes udvar. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 30,5×51 cm.
3046721
10994
456
3046045
10995
456
Olvashatatlan jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34x44 cm
3045866
10996
456
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Fő utca, 1954. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5x29,5 cm. 3043609
10997
456
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Pipacs és mezei virágok. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x16 cm
3043638
10998
456
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Vitorlások és vízparti táj. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×10,5 cm.
3043587
10999
456
14000
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Szürrealista portré. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, fakeretben, 33x23 cm
3043162
11000
456
Olvashatatlan jelzéssel: Olasz utcarészlet (Trentó). Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben. 35x32 cm
3048975
11001
456
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele. Kutya. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20x25 cm
3040141
11002
456
Jelzés nélkül: Táncolók. Vegyes technika, karton, fakeretben, 9,5×13,5 cm 3048054
11003
456
Jelzés nélkül: Debreceni Városi Könyvtárért, tűzzománc, fémlemez, fatáblára rögzítve, 8,5x6 cm 3047456
11004
456
Jelzés nélkül: Hógolyózó gyerekek Budapesten, háttérben a Parlament. Rézkarc, papír, 8×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF