11001.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele. Kutya. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20x25 cm