Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Jelzés nélkül: 13 db főként karácsonyi témájú mű, képeslap méretben. Akvarell, papír, 14x9 cm körül
11005.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Erotikus tusrajz, jelzés nélkül 16x10 cm
11006.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm
11007.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Pásztorok. Rézkarc, papír, 15,5x11,5 cm
11008.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, db mű: Rokokó hölgy és úr portréja. Akvarell, selyem. 8x13 cm
11009.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Mosás az udvaron. Olaj, karton, kis sérüléssel, keretben 32x43 cm
11010.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Folyópart. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben 19x29 cm
11011.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül Vári utcarészlet. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 36x58 cm
11012.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csendélet kávéval. Olaj, fa, XIX.sz jelzés nélkül, sérült fa keretben 13x19 cm
11013.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Négyzetek, szitanyomat, papír, paszpartuban, 25×16,5 cm
11014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fakeretben, 47,5×32,5 cm
11015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 47x33 cm
11016.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF