Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047437
11005
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: 13 db főként karácsonyi témájú mű, képeslap méretben. Akvarell, papír, 14x9 cm körül 2993702
11006
456
cca 1900 Erotikus tusrajz, jelzés nélkül 16x10 cm 2873282
11007
456
3200
Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm
3030118
11008
456
Jelzés nélkül: Pásztorok. Rézkarc, papír, 15,5x11,5 cm
3011044
11009
456
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, db mű: Rokokó hölgy és úr portréja. Akvarell, selyem. 8x13 cm
2985003
11010
456
Jelzés nélkül: Mosás az udvaron. Olaj, karton, kis sérüléssel, keretben 32x43 cm
2997148
11011
456
Jelzés nélkül: Folyópart. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben 19x29 cm
3023161
11012
456
Jelzés nélkül Vári utcarészlet. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 36x58 cm 3025186
11013
456
Csendélet kávéval. Olaj, fa, XIX.sz jelzés nélkül, sérült fa keretben 13x19 cm 3024636
11014
456
Jelzés nélkül: Négyzetek, szitanyomat, papír, paszpartuban, 25×16,5 cm
3027339
11015
456
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fakeretben, 47,5×32,5 cm
3027294
11016
456
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 47x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF