Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047354
10927
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Max Beckmann jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40x40 cm
3046883
10928
456
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm
3046629
10930
456
Frank Frigyes jelzéssel: Színes ház. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 26×38 cm / 3045842
10931
456
Bándi vagy Bandi jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Fakeretben. 38x63 cm
3045170
10932
456
15000
Scheiber Hugó jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, karton. 54,5x40,5 cm. Dekoratív fakeretben.
3043839
10933
456
Máté István jelzéssel: Tengerparti élet. Olaj, vászon. Fakeretben. 51x55 cm
3043838
10934
456
Glatz jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Fakeretben. 49,5x59,5 cm
3043834
10935
456
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. Lapszéli kisebb sérüléssel32x23,5 cm 3043833
10936
456
Iványi Grünwald jelzéssel: Tulipánok. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 39x29 cm
3043840
10937
456
Dóra jelzéssel, kLimt után: Csók. Olaj, vászon. 50x40 cm
3043842
10938
456
Brocky jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Javított, sérült. 49x74 cm 3043629
10939
456
K. Wieland jelzéssel: beazonosítandó német vagy osztrák vár, 1954. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 22×17 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF