Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385733
10915
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gott jelzéssel: Vízparti panoráma. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm 2685943
10916
456
11000
NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm
3050511
10917
456
24000
E. L. 906 jelzéssel (Ernst Liebermann?): Női alak tájban. Tus, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 36x27 cm.
3049774
10918
456
Munkácsy jelzéssel: Fejek. Ceruza, papír. Bal alsó sarkában sérült. Üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm 3049785
10919
456
15000
Neogrády A jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3048928
10920
456
Gábor J. jelzéssel (Gábor Jenő?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x25 cm
3048842
10921
456
15000
Marosi E. jelzéssel, Rembrandt után: Vízparti jelenet. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm 3048246
10922
456
Telepy K jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40 cm 3048250
10923
456
Vén jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Fakeretben. 40×30 cm 3048255
10924
456
Kmetty jelzéssel: Női akt. Szén, papír. 61×49,5 cm 3048264
10925
456
Domanovszky jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 46×38 cm 3048273
10926
456
3400
Mednyánszky jelzéssel: Mesebeli táj. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF