Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941089
10879
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Molnár C. Pál jelzéssel: Három grácia. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
2941087
10880
456
MCP jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 43x30 cm
2975415
10881
456
32000
Margitay jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x70 cm
2988951
10882
456
Varga I jelzéssel: Menyecske. Olaj, karton, szélén kissé sérült. 35x25 cm
2996207
10883
456
Páll jelzéssel: Szerzetesek (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 18x22,5 cm
3040952
10884
456
G. Csányi S. jelzéssel? Madonna gyermekével. Olaj, vászon, jelzett, felületi sérülésekkel, hátul két restaurált lyukkal. 100x75 cm
2926541
10885
456
30000
Tihanyi L jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 49×37 cm 2926553
10886
456
2926535
10887
456
22000
2955820
10888
456
30000
Scheiber H jelzéssel: Bohóc. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 39x24 cm
3047769
10889
456
Börtsök jelzéssel: Napraforgók. Olaj, falemez. 70x70 cm
3047795
10890
456
J.. J: Leard: Bakarac. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 25x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF