Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Molnár C. Pál jelzéssel: Három grácia. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
10879.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

MCP jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 43x30 cm
10880.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Margitay jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x70 cm
10881.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Varga I jelzéssel: Menyecske. Olaj, karton, szélén kissé sérült. 35x25 cm
10882.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Páll jelzéssel: Szerzetesek (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 18x22,5 cm
10883.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Csányi S. jelzéssel? Madonna gyermekével. Olaj, vászon, jelzett, felületi sérülésekkel, hátul két restaurált lyukkal. 100x75 cm
10884.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tihanyi L jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 49×37 cm
10885.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10886.

Rufpreis:
5 000 HUF

10887.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Scheiber H jelzéssel: Bohóc. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 39x24 cm
10888.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Börtsök jelzéssel: Napraforgók. Olaj, falemez. 70x70 cm
10889.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

J.. J: Leard: Bakarac. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 25x18 cm
10890.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF