10994.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Erdei patak. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben, 55×68 cm.