Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047696
10797
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Molnár C. Pál (1894-1981): Torzó. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 14,5×8 cm
3015543
10798
456
K. Kovács jelzéssel (Kézdi-Kovács László): Fiatal férfi portré. Ceruza, papír, hajtásnyomokkal, apró sérüléssel, foltos. 26x18 cm. 3047763
10799
456
Vértes Marcell (1895-1961): Tánc, nyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11×15 cm 3047765
10800
456
Vogel Eric (1907-1996): Táncosok, 3 db nyomat, paszpartuban, jelzés nélkül, 10,5×5,5 cm
2845633
10808
456
Kéthelyi jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 35x50 cm. 2967110
10810
456
T. S. Henry jelzéssel: Séta. Olaj, karton, fakeretben. 41×60 cm. 3013194
10811
456
Kiss János jelzéssel: Anya és gyermeke. Linómetszet, papír. kartonra kasírozva. 26x30 cm
3013136
10812
456
Varga jelzéssel (Varga Nándor Lajos?): Kora reggel. Akvarell, papír, paszpartuban. 23,5x32 cm 2500994
10814
456
100
Z Y jelzéssel: Virágok. Olaj, farost. . 34x23cm, sérült keretben. 2987827
10815
456
Kádár jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm.
2991025
10816
456
Szecsődy jelzéssel: Vízparti város. Olaj, falemez, fakeretben. 14x20 cm.
2969786
10817
456
Háry Gy (?) jelzéssel: Abbázia. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 20x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF