10778.
Beendet 456. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Antik jelenet és szent. Festett zománc, fém, széleinél sérült, 8,5x7 és d: 3 cm, egy üvegezett fakeretben.