Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824658
10099
446
120000
2596578
10100
446
9500
2920349
10101
446
Cziráki Lajos (1917-2003): Fertőd, Esterházy kastély. Jelzett 20x30 cm
2951836
10102
446
D. Varga Edit, működött a XX. sz. első felében: Királylány (illusztráció). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm 2659640
10103
446
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): Bibliai jelenetek. 9db. fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró sérülésekkel 28,5x20,5 cm 2801931
10104
446
Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
2949546
10105
446
Deák Ferenc (1935-2013): Dávid Gyula hatvanéves, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, 22x11 cm. (Dávid Gyula (1928- ) erdélyi magyar irodalomtörténész, szerkesztő, műfordító 60. születésnapja alkalmából készített grafika). 2686295
10106
446
2940689
10107
446
28000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Dunántúli táj (Szár). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, hátoldalán autográf felirattal, 23×43 cm. 2955592
10108
446
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Arc virágokkal, 1993. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 9x13 cm 2955600
10109
446
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm
2760397
10110
446
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF