Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10099.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10100.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cziráki Lajos (1917-2003): Fertőd, Esterházy kastély. Jelzett 20x30 cm
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

D. Varga Edit, működött a XX. sz. első felében: Királylány (illusztráció). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm
10102.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): Bibliai jelenetek. 9db. fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró sérülésekkel 28,5x20,5 cm
10103.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
10104.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Deák Ferenc (1935-2013): Dávid Gyula hatvanéves, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, 22x11 cm. (Dávid Gyula (1928- ) erdélyi magyar irodalomtörténész, szerkesztő, műfordító 60. születésnapja alkalmából készített grafika).
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

10106.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dobroszláv Lajos (1902-1987): Dunántúli táj (Szár). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, hátoldalán autográf felirattal, 23×43 cm.
10107.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Arc virágokkal, 1993. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 9x13 cm
10108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm
10109.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10110.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF