Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884738
10087
446
2936435
10088
446
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes portrék, 1999. Akvarell, papír, jelzett. 15,5x38 cm 2721836
10089
446
2884762
10090
446
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm
2953641
10091
446
15000
2953643
10092
446
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
2936440
10093
446
32000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1992. Olaj, vászon jelezve középen jobbra lent. 46x47 cm 2936449
10094
446
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
2944165
10095
446
19000
Csillag József (1894-1977): Az ősz színei, 1932. Pasztell, papír. Jelzett. 60x50 cm. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 2852654
10096
446
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 32,5×26 cm
2948682
10097
446
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben. 39,5x25 cm
2952305
10098
446
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hollókő vára. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, kartonra kasírozva, 29x49,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF