Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes portrék, 1999. Akvarell, papír, jelzett. 15,5x38 cm
10088.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10089.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 30x20 cm
10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

10091.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
10092.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1992. Olaj, vászon jelezve középen jobbra lent. 46x47 cm
10093.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
10094.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csillag József (1894-1977): Az ősz színei, 1932. Pasztell, papír. Jelzett. 60x50 cm. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.
10095.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 32,5×26 cm
10096.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben. 39,5x25 cm
10097.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hollókő vára. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, kartonra kasírozva, 29x49,5 cm
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF