Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10063.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10064.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Boldizsár István (1897-1984): Gémeskútnál. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 14,5x21,5 cm
10065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x21,5 cm
10066.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
10067.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm
10069.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bordás Ferenc (1911-1982): Táj házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x40 cm
10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel.
10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Delphi. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10072.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Bottlik Tibor (1884-1974): Erdélyi táj (Marospart?). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 30x38 cm. Dekoratív fakeretben.
10073.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Budai Tibor (1946-): Vajdhunyadvár, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1996-ból. 17x13,5 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF