Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2946751
10063
446
4200
Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm 2806635
10064
446
9500
2951239
10065
446
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskútnál. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 14,5x21,5 cm
2953462
10066
446
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x21,5 cm 2953465
10067
446
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
2951235
10068
446
Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
2773672
10069
446
13000
Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm 2954085
10070
446
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x40 cm 2933866
10071
446
1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel. 2954062
10072
446
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Delphi. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2952223
10073
446
Bottlik Tibor (1884-1974): Erdélyi táj (Marospart?). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 30x38 cm. Dekoratív fakeretben. 2953526
10074
446
Budai Tibor (1946-): Vajdhunyadvár, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1996-ból. 17x13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF