Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920329
10039
446
B. Séday Mária (1925-2009): A búcsúzó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20×15 cm 2920306
10040
446
46000
B. Séday Mária (1925-2009): A Gulácsi hegy (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 64×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2469033
10041
446
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×29,5 cm 2518550
10042
446
36000
2947362
10043
446
Balogh Géza (1946-): Homok és fény, 1981. Akvarell, papír, jelzett, 23x32 cm. Üvegezett fakeretben.
2817053
10044
446
28000
2849495
10045
446
Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
2914275
10046
446
Bardócz Árpád (1882-1938): Megyeri Besze János (1811-1892) 1848-49-es politikus, országgyűlési képviselő, író portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x23,5 cm.
2797927
10047
446
2914270
10048
446
Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
2914285
10049
446
Bardócz Árpád (1882-1938): Bakócz Tamás (1442-1521) bíboros portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22,5x19 cm
2914288
10050
446
Bardócz Árpád (1882-1938): Br. Eötvös József (1813-1871) portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. 24x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF