Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

B. Séday Mária (1925-2009): A búcsúzó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20×15 cm
10039.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

B. Séday Mária (1925-2009): A Gulácsi hegy (Balatonfelvidék). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 64×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10040.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10041.

Rufpreis:
5 000 HUF

10042.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Balogh Géza (1946-): Homok és fény, 1981. Akvarell, papír, jelzett, 23x32 cm. Üvegezett fakeretben.
10043.

Rufpreis:
8 000 HUF

10044.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bardócz Árpád (1882-1938): Szabadkai részlet, 1937. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x33 cm
10045.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Megyeri Besze János (1811-1892) 1848-49-es politikus, országgyűlési képviselő, író portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. 30x23,5 cm.
10046.

Rufpreis:
10 000 HUF

10047.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
10048.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Bakócz Tamás (1442-1521) bíboros portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22,5x19 cm
10049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Br. Eötvös József (1813-1871) portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Foltos. 24x19 cm
10050.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF