Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36,5×51 cm
10159.

Rufpreis:
10 000 HUF

10160.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10161.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hegedűs Sándor (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív keretben. 50x40 cm.
10162.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
25

Heller Andor (1904-?): Hölgy portréja, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzett, sérült, 48,5×32,5 cm
10163.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
10164.

Rufpreis:
5 000 HUF

10165.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm
10166.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm
10167.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10168.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm
10169.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hevessy Pál (1878-?): Táj (Felső-Tisza?). Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán Karácsonyi Vásár, 1914 címkével és korabeli, nehezen olvasható felirattal. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 29,5x43 cm
10170.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF