Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Kozma Lajos (1884-1948): Virágoskert. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×20 cm
10220.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Ravatal. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×20 cm
10221.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Ablak télen. Rézkarc, papír, jelzett, 24x34 cm
10222.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10223.

Rufpreis:
4 000 HUF

10224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Karácsony 1972 Linómetszet, papír. Hátoldalon autográf felirattal, szakadásokkal a szélén és kis gyűrődésekkel 24x33 cm
10225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Erinnerung an einen Advent in der Schweiz 1962. Rézkarc, karton. A lapon autográf felirattal A grafika 14x15 cm gyűrődésekkel
10226.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kunwald Cézár (1870-1947). Napfényes utca, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17,5x22 cm
10227.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

László Gyula (1910-1998): Jegenyék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10228.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
10229.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Kompozíció. Olaj, farost. Jelzett, 42x59,5 cm
10230.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gergely Géza (-): Dante és Vergilius. Tempera, karton, paszpartuban, paszpartu foltos. Jelzett: Lengyel 963, hátoldalán autográg felirat: "Lengyel G. Géza Bp. XI. Somogyi út 17/a, 47x32 cm
10231.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF