Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907810
10244
446
Marosán László (1955-): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x80 cm 2948201
10245
446
Frans Masereel (1889-1972): Tömeg, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
2938423
10246
446
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró szakadással. 34x21 cm. 2772694
10247
446
Mayer Alajos (1878-?), 2 db mű: Hölgy és férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 14x10 cm.
2872001
10248
446
50000
2908559
10250
446
2908556
10251
446
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
2948296
10252
446
17000
Méray Gyula (?-), XX. sz. első fele: Hullámzó tenger. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Díszes, sérült fakeretben. 25x31,5 cm
2920765
10253
446
14000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2955465
10254
446
15000
Miháltz Pál (1899-1988): Soproni utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf címadással, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm
2677980
10255
446
50000
2947938
10256
446
Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 40/50. Foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 50x35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF