Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Marosán László (1955-): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x80 cm
10244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Frans Masereel (1889-1972): Tömeg, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
10245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró szakadással. 34x21 cm.
10246.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mayer Alajos (1878-?), 2 db mű: Hölgy és férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 14x10 cm.
10247.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10248.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10250.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10251.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Méray Gyula (?-), XX. sz. első fele: Hullámzó tenger. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Díszes, sérült fakeretben. 25x31,5 cm
10252.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10253.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Miháltz Pál (1899-1988): Soproni utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf címadással, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm
10254.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10255.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 40/50. Foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 50x35 cm
10256.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF