Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2723864
10123
446
60000
Faragó Miklós (1947-): Flora, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
2825780
10124
446
28000
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm
2773065
10125
446
30000
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
2875749
10126
446
60000
Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben.
2616888
10127
446
42000
2820768
10128
446
Forrai Tibor (?-): Öreg halász. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 23x17 cm
2890849
10129
446
22000
2912408
10130
446
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
2912406
10131
446
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm
2736765
10132
446
Für Emil (1967-): Intrikusok, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 43×61 cm Törésnyommal!
2807442
10133
446
2687333
10134
446
14000
Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF