Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 49x40 cm.
10135.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány sajtárral, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 20x10 cm
10136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Csendélet, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13,5x8,5 cm
10137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olasz éjszaka, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 22x16 cm
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17x23 cm.
10139.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gáspár Miklós (1885-?): Sétálók. Olaj, karton, kissé sérült, fakeretben, 36×47 cm
10140.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Gergely Pál (?-?): Tanya állatokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29×40 cm
10141.

Rufpreis:
6 000 HUF

Goikené Szabó Marianna (1954-): Görög sziget (vitorlások). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
10142.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gráber Margit (1896-1993): Gyümölcsös asztalnál. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent. 43×35,5 cm.
10143.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gráber Margit (1896-1993): Női portré. Szén, papír, jelezve balra lent. 24×33 cm.
10144.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10145.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
10146.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF