Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866955
10135
446
60000
Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 49x40 cm.
2950054
10136
446
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány sajtárral, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 20x10 cm 2950064
10137
446
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Csendélet, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13,5x8,5 cm 2950045
10138
446
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olasz éjszaka, 1930 körül. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 22x16 cm 2193379
10139
446
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17x23 cm. 2948551
10140
446
Gáspár Miklós (1885-?): Sétálók. Olaj, karton, kissé sérült, fakeretben, 36×47 cm 2947361
10141
446
Gergely Pál (?-?): Tanya állatokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29×40 cm
2950440
10142
446
15000
Goikené Szabó Marianna (1954-): Görög sziget (vitorlások). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
2839350
10143
446
24000
Gráber Margit (1896-1993): Gyümölcsös asztalnál. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent. 43×35,5 cm. 2839137
10144
446
Gráber Margit (1896-1993): Női portré. Szén, papír, jelezve balra lent. 24×33 cm. 2839172
10145
446
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm.
2839217
10146
446
42000
Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF