Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
Keleti Jenő (1920-1998): Csendélet csokorral. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív keretben, 70×50 cm
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Női aktok, 1914. Szén vagy ceruza, papír, mind jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 és 58x37 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!