Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10195.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
10196.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987. Szitanyomat, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett fakeretben. 27x27 cm
10197.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10199.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10200.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x28,5 cm
10201.

Rufpreis:
4 000 HUF

Káplár Ferenc (1937-2020): Táj. Olaj, papír. Fakeretben. 41,5×77,5 cm Sérüléssel a képen
10202.

Rufpreis:
6 000 HUF

Keleti Jenő (1920-1998): Csendélet csokorral. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív keretben, 70×50 cm
10203.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Keleti Jenő (1920-1998): Színes táj. Olaj, farost, jelzett, 50×58 cm
10204.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kemény László (1901-?): Séta ősszel. Akvarell, papír, jelzett és datált (kemény László 953). Üvegezett fa keretben, 26×32,5 cm
10205.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm.
10206.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Női aktok, 1914. Szén vagy ceruza, papír, mind jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 és 58x37 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10207.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF