Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948071
10318
446
Rippl-Rónai József (1861-1927): Nő gitárral. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm
2942724
10319
446
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
2872975
10320
446
Alekszandr Mihajlovics Rodcsenko (1891-1956): Jelvenyterv. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, szakadással, 60x84 cm 2692648
10321
446
2200
Rozanits Tibor (1931-): Dr. Weil Emil. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2839080
10322
446
Róna Emy (1904-1988): Majom. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, apró lapszéli felületi sérülésekkel, 18x13 cm 2739568
10323
446
15000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben.
2887686
10324
446
2887680
10325
446
2887678
10326
446
2948142
10327
446
Ruzicskay György (1896-1993): Ölelés. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 25×18,5 cm 2948134
10328
446
Ruzicskay György (1896-1993): Gyilkos. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 25×18,5 cm 2879489
10329
446
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Táj. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. Kis sérülésekkel, 44x56 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF