Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10330.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10331.

Rufpreis:
10 000 HUF

10332.

Rufpreis:
12 000 HUF

10333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Tabán, Alexandriai Szent Katalin-templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm ázásnyommal
10334.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Mocsári tölgy. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100). Üvegezett fakeretben. 29×19 cm
10335.

Rufpreis:
2 400 HUF

Séday Éva (1929-2011): Pünkösdi rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29x38 cm
10336.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Josef Semayer (Seemayer, ?1818-1894?): Havas táj, 1863, Werschetz (Versec). Akvarell, ceruza, karton, jelzett. Foltos. 25x42 cm
10337.

Rufpreis:
5 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007), 6 db rajz: Tájak, fák. Filctoll, tus , ceruza, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 34x28 és 29,5x42 cm közötti méretekben
10339.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó szilvafa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), 36×50 cm
10340.

Rufpreis:
1 600 HUF

10341.

Rufpreis:
12 000 HUF

10342.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF