Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2879480
10330
446
30000
2676023
10331
446
2676035
10332
446
2666383
10333
446
2696568
10334
446
Scultéty Éva (1917-2001): Tabán, Alexandriai Szent Katalin-templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm ázásnyommal
2955222
10335
446
Scultéty Éva (1917-2001): Mocsári tölgy. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100). Üvegezett fakeretben. 29×19 cm 2915532
10336
446
3200
Séday Éva (1929-2011): Pünkösdi rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29x38 cm 2856876
10337
446
Josef Semayer (Seemayer, ?1818-1894?): Havas táj, 1863, Werschetz (Versec). Akvarell, ceruza, karton, jelzett. Foltos. 25x42 cm 2953489
10339
446
Somlai Vilma (1938-2007), 6 db rajz: Tájak, fák. Filctoll, tus , ceruza, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 34x28 és 29,5x42 cm közötti méretekben 2840120
10340
446
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó szilvafa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), 36×50 cm 2953498
10341
446
2642447
10342
446
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF