Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Szász Endre (1926-2003): Női alakok. Szitanyomat, papír, jelzett, 8x11 cm
10355.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10356.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10357.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1983 Szász Endre (1927-2003) 2 db saját kezű tollrajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál FDC-n az általa tervezett bélyeggel.
10358.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
10359.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10360.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10361.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szegő Gizi (1902-1985): Politikai karikatúra (szélső-)jobboldali, nyilas és kommunista politikusokról (Szálasi, Farkas Mihály, Bárdossy, Imrédy, Péter Gábor stb.), 1946 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Lapszéli sérüléssel. 25x31 cm
10362.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai, 10 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 13x16 és 13,5x20 cm közötti méretekben.
10363.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegvári Károly (1920-2002): Élet a tanyán. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10364.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szemethy Imre (1945-): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett,. Üvegezett fakeretben. 29x38 cm
10365.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hölgy kalapban. Vegyes technika, karton. Jelzett. 69,5x50 cm
10366.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF