Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953754
10294
446
Peres Ernő (?-?), működött a XX. sz. közepén: Kassa, Nemzeti Színház. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lapszéli apró szakadásokkal, 15x20 cm 2856394
10295
446
2915924
10296
446
Pólya Tibor (1886-1937): Karikaturisztikus portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x21,5 cm
2951117
10297
446
Pósa Ede (1947-): Városrészlet. Pasztell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 17,5x16,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2849683
10298
446
70000
2890435
10299
446
2920269
10300
446
Prohászka Antal (1935-): Napraforgók, 1975. Olaj, karton, jelzett, farostra kasírozva, hátoldalán autográf felirattal, 60x50 cm.
2744547
10301
446
2947535
10302
446
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k.. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x20 cm 2891059
10303
446
Rau Tibor (1934-2000): Pénz (az az infláció). Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm. Karikatúra.
2936302
10304
446
Rau Tibor (1934-2000): Magyar nők a Tutti-fruttiban (erotikus karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 29,5x21 cm. 2750414
10305
446
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF