Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2849908
10171
446
70000
2944107
10172
446
70000
Johan Hugó (1891-1956), kétoldalas mű: Kertrészlet, 1947. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán: Férfi akt. Szén, papír. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb felső sarkában kissé sérült. 30x24 cm. / watercolour and charcoal on paper, signed, slightly damaged. Provenance: from the estate of the artist.
2946778
10173
446
4200
Imre István (1918-1983): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzéssel, 29x25 cm
2944155
10174
446
Imre István (1918-1983): Országház (Budapest, hajók a Dunán). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×34 cm
2903829
10175
446
Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban (Eső után). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30x38,5 cm 2696581
10176
446
id. Imre István (1918-1983): Balatoni szőlőhegy.. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm Ázásnyomokkal 2948746
10177
446
2915529
10178
446
3200
Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×28 cm 2948408
10179
446
15000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Bacchanália. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 41x32,5 cm 2914869
10180
446
Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 17×24 cm 2908145
10181
446
17000
Józsa Sándor (1910-1989): Hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×14 cm
2908152
10182
446
Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF