Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10171.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Johan Hugó (1891-1956), kétoldalas mű: Kertrészlet, 1947. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán: Férfi akt. Szén, papír. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb felső sarkában kissé sérült. 30x24 cm. / watercolour and charcoal on paper, signed, slightly damaged. Provenance: from the estate of the artist.
10172.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Imre István (1918-1983): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzéssel, 29x25 cm
10173.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Imre István (1918-1983): Országház (Budapest, hajók a Dunán). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×34 cm
10174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban (Eső után). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30x38,5 cm
10175.

Rufpreis:
2 400 HUF

id. Imre István (1918-1983): Balatoni szőlőhegy.. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm Ázásnyomokkal
10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

10177.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×28 cm
10178.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Bacchanália. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 41x32,5 cm
10179.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Janoska, Teodor (1891-1960): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 17×24 cm
10180.

Rufpreis:
4 000 HUF

Józsa Sándor (1910-1989): Hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×14 cm
10181.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm
10182.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF