Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2949337
10111
446
Durkó Gábor (1916-2003): Aktok. toll, papír. Jelzett 30x21 cm 2949335
10112
446
Durkó Gábor (1916-2003): Sorrento. Filc, papír. Jelzett 30x21 cm 2949341
10113
446
Durkó Gábor (1916-2003): Csődület. Akvarell, papír. Jelzett 30x43 cm Szélén kis beszakádásokkal 2949365
10114
446
Durkó Gábor (1916-2003): Pózok. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm Kis beszakadásokkal 2949358
10115
446
Durkó Gábor (1916-2003): Falu menyecskékkel. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm
2781143
10116
446
2948705
10117
446
24000
Emőd Aurél (1897-1958): Zöldellő táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22×30 cm. 2895087
10118
446
26000
2887128
10119
446
2952163
10120
446
Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
2946786
10121
446
3800
Élesdy István (1912-1987): Falusi utca szekérrel. Rézkarc, papír, jelzet, kissé hullámos, 29x39 cm 2948376
10122
446
40000
Faragó Márton (1880-1956): Szól a dal. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, fakeretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF