Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Durkó Gábor (1916-2003): Aktok. toll, papír. Jelzett 30x21 cm
10111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Sorrento. Filc, papír. Jelzett 30x21 cm
10112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Csődület. Akvarell, papír. Jelzett 30x43 cm Szélén kis beszakádásokkal
10113.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Durkó Gábor (1916-2003): Pózok. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm Kis beszakadásokkal
10114.

Rufpreis:
8 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003): Falu menyecskékkel. Akvarell. papír. Jelzett 30x43 cm
10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

10116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Emőd Aurél (1897-1958): Zöldellő táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22×30 cm.
10117.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10118.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10119.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Falusi utca szekérrel. Rézkarc, papír, jelzet, kissé hullámos, 29x39 cm
10121.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Faragó Márton (1880-1956): Szól a dal. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, fakeretben, 50×40 cm
10122.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF