Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803679
10051
446
2930372
10052
446
2910360
10053
446
Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 39×33 cm.
2862061
10054
446
40000
Bálint Rezső (1885-1945): Aratók. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 28x34 cm. Üvegezett fakeretben. / Pastell on paper. Signed. 28x34 cm. Framed.
2946744
10055
446
4200
Bálványos Huba (1938-2011): Felzendült bányászok Rákóczi előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm 2886967
10056
446
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra XIII., Ikarusz. Linómetszet, merített papír, jelzett, 81/100 számozással, 23,5x11 cm 2955678
10057
446
100000
Benczúr Gyula (1844-1920): Fohász. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (2150 bírálati szám/1985), sérült, 32,5x43 cm 2763264
10058
446
22000
2947916
10059
446
110000
Birkás István (1947-2018): Két pont. Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 30×40 cm
2948113
10060
446
15000
Bitskey Elza (1961-): Gyümölcsök aranykancsóval. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm 2947749
10061
446
Bocsák Krisztina (1964- ): Nyugalom. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 35x70 cm. 2887465
10062
446
15000
Bocsák Krisztina (1964- ): Árnyas part. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm. Hátoldalán certifikáttal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF