Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Budai Tibor (1946-): Vajdhunyadvár, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 17x13,5 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

10076.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Conrad Gyula (1877-1959): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×27 cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cora Erzsébet (1927-): Csendélet Buddhával. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x80 cm
10078.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csanády András (1929- ): Somogy földfoglalás, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19x29 cm
10079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
10080.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett, 9x14 cm
10081.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Csanády András (1929-): Napsütötte domb. Fametszet, papír, jelzett, számozott (50/32). Lapszéli apró foltokkal. 18,5x42 cm
10082.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm
10083.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm.
10084.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10085.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színek, 1990-es évek. Tempera, papír, jelezve középen lent. Paszpartuban. 26x26 cm
10086.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF