Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953532
10075
446
Budai Tibor (1946-): Vajdhunyadvár, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 17x13,5 cm 2866090
10076
446
80000
2638855
10077
446
Conrad Gyula (1877-1959): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×27 cm 2696550
10078
446
24000
Cora Erzsébet (1927-): Csendélet Buddhával. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x80 cm 2907688
10079
446
Csanády András (1929- ): Somogy földfoglalás, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19x29 cm 2909128
10080
446
19000
Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
2901635
10081
446
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett, 9x14 cm 2954086
10082
446
3200
Csanády András (1929-): Napsütötte domb. Fametszet, papír, jelzett, számozott (50/32). Lapszéli apró foltokkal. 18,5x42 cm
2915538
10083
446
3200
Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm
2909123
10084
446
Csáky Lajos (1950-): Pihenő. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 31x21 cm.
2895086
10085
446
2936455
10086
446
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színek, 1990-es évek. Tempera, papír, jelezve középen lent. Paszpartuban. 26x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF