Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10015.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10016.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10017.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10018.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10019.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10020.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Székelyföldi áfonyaszedő asszony, 1946. Szén, papír, jelzett. 24x35 cm Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
10021.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
9

10022.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Aba Szőcs László (1944-2018): Merengés (női akt). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. d: 50 cm
10023.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10024.

Rufpreis:
10 000 HUF

10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Almásy Aladár (1946-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x37 cm
10026.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF